Forum Przemyskie forum Pszczelarskie Strona Główna Przemyskie forum Pszczelarskie
Dla Dużego i małego :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nostes pasieczny / notatnik pszczelarski / ORGANIZER

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Przemyskie forum Pszczelarskie Strona Główna -> Sprzęt Pszczelarski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefffcio




Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 83
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:56, 26 Cze 2021    Temat postu: Nostes pasieczny / notatnik pszczelarski / ORGANIZER

Witam,
Po latach praktyki z pszczołami i problemami z jakimi się to wiąże opracowałem notatnik pszczelarski, który ułatwia pracę w pasiece.

Od samego początku przygody z pszczelarzeniem używałem zwykłego zeszytu do sporządzania zapisków z przeglądów rodzin. Próbowałem także pracować z dostępnymi na rynku dedykowanymi pszczelarstwu notatnikami oraz kalendarzami. Żaden w powyższych sposobów nie sprawdził się na dłuższą metę.

Postanowiłem samemu opracować (wolny od wad) system zapisu wykonanych przeglądów oraz "ubrać" to w wygodny i poręczny organizer.

Do jego największych zalet należą:

Dzięki zastosowaniu gotowych pól do wypełnienia z łatwością i szybko można zanotować najważniejsze informacje.
Miejsce na notatki pozwoli na zapisanie niestandardowych uwag pod każdym przeglądem.
Dzięki możliwości stosowania zapisu dwukolorowego możliwość jednej karty ulowej zwiększają się z 4 do 8 przeglądów, które można na niej zapisać.
Dzięki otwieranemu tak jak segregator Notesowi pasiecznemu można z łatwością dodawać, usuwać lub przekładać karty ulowe.
Dzięki okładce wykonanej z wysokiej jakości, grubego poliwęglanu można z łatwością oczyścić notes z propolisu.
Z notesu można korzystać przez wiele sezonów dzięki dodatkowym dopinanym wkładom (karty ulowe).

Link do oferty na allegro:
[link widoczny dla zalogowanych]















Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Stefffcio dnia Wto 14:45, 29 Cze 2021, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefffcio




Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 83
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 12:36, 10 Mar 2023    Temat postu: Notes pasieczny / notatnik pszczelarski - FORMAT A6

Notatnik w nowym zmniejszonym formacie A6:

[link widoczny dla zalogowanych]







Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefffcio




Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 83
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 10:27, 13 Mar 2023    Temat postu: koniec forum

W związku z upadkiem forum, zaprzestaję dalszych publikacji na jego łamach. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mój blog:

[link widoczny dla zalogowanych], gdzie kontynuuję opisywanie pszczelarskich projektów.

Sukcesywnie przenoszę założone przez siebie tematy wraz ze zdjęciami oraz załącznikami na w/w bloga.
[link widoczny dla zalogowanych] do postu o notatniku pasiecznym


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Przemyskie forum Pszczelarskie Strona Główna -> Sprzęt Pszczelarski Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin